Evet, Web sayfamız yenilendi. 2015 Şubat ayından itibaren yeni modern yüzümüzle karşınızdayız. Hem mobil hem de masaüstü platformlarda kullanabileceğiniz duyarlı tasarımıyla, yeni web site tasarım trendlerini takip ediyoruz. Yurtdışı pazarlarda büyüme hedefimizle Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırladığımız web sayfamızla ilgili düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Web sayfamız yenilendi

Güncel teknolojiler kullanılarak yeni bir web sayfası yaptırdık. Bu web sayfamızda sadece kurumsal şirket bilgilerimiz değil, aynı zamanda bizlerden güncel yazıları da bulabilirsiniz. Blog alanında yapacağımız çalışmalarla hem sizlere bilgi vermek hem de çeviri ile ilgili sorularınızı yanıtlamak istiyoruz. Bunların haricinde web sayfamızın İngilizce versiyonu da bulunmakta. Böylece Türkçe bilmeyen kullanıcılarımızla iletişime geçebileceğiz, kendimizi daha iyi bir biçimde tanıtabileceğiz.

Günümüzde hemen hemen her işlemin internetten yapıldığını düşünürsek web sitesi ile daha fazla işlem yapabilmeliyiz. İşte bizler bunu düşünerek, web sitemiz için daha aktif bir iletişim kanalı yapmalıyız diye düşündük. İlk etapta sizlerden gelecek olan dosyaları site üzerinden almaya başladık. Tabi zaman içerisinde daha gelişmiş bir dosya transferi düşünüyoruz. Bizi takip edin ve sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Umuyoruz bu yeni web sayfamızı beğenirsiniz. Bizler çok beğendik ve kullanmak için sabırsızlanıyoruz. Sizler için birer link olarak aşağıda hazırladık. Yeni sitemize adres çubuğunda gördüğünüz gibi www.ssceviri.com yazarak girebilirsiniz. İngilizce versiyon için www.ssceviri.com/en yazmanız yeterli. Normal adresin sonuna /en şeklinde girebilirsiniz.

S&S Çeviri Türkçe S&S Çeviri English