S&S Çeviri ekibi, İstanbul Kızıltoprak’ta bulunan ofisine ilave olarak, 2016 Ekim ayından itibaren Fethiye Muğla Makasında Elis Çeviri Hizmetleri adı altında hizmet vermeye başladı. Elis Çeviri, mevcut kurumsal müşterilerimizin yanında bireysel müşterileri de hedefliyor. Bireylerin Fethiye Adliyesinde, Noterlerinde ve diğer resmi kurumlarında olabilecek her dilde yazılı veya sözlü tercüme işleri ile resmi evrak çevirileri buna dahil.

Fethiye’de artık biz de varız

Fethiye nüfusunun aşağı yukarı yüzde beşi, ağırlıklı olarak İngiliz, Rus ve Almanlardan oluşan yerleşik yabancı nüfustan oluşuyor. Ülkemizin diğer sahil yörelerine kıyasla yabancı nüfusunun ve adrenalin fazla olduğu bu modern Akdeniz ilçesinde uzman ve kurumsal bir çeviri firmasına ihtiyaç var. Ayrıca şubemizin en kolay erişilebilir ve işlek caddelerden birinde olması avantajlarımız. Konumumuzu görmek için tıklayın:

www.ssceviri.com/iletisim/

Bu avantajları en iyi şekilde kullanarak 2017 yılında büyüme hedeflerimizi yakalamayı umuyoruz. Ne demiş büyüklerimiz: sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur. Daha doğal, büyük şehrin getirdiği stresten arınmış bir hayatın ekibimize daha verimli bir performans olarak yansıyacağına inanıyoruz. Ayrıca tatil beldesinde yaşıyor ve çalışıyor olmakla, her yıl tatil zamanı geldiğinde bu sene işi gücü bırakıp nereye gitsem acaba gibi bir tasadan ve bunun maddi yükünden kurtulmayı umuyoruz. Yaz sıcakları bastırdığında bu sefer ofisi yaylaya taşımak gibi bir telaşe girecek miyiz acaba diye de merak etmiyor değiliz bu arada.

Fethiye’de çaya bekleriz

Yolunuz düştüğünde, çeviri işiniz olsun olmasın, sizi yeni ofisimizde taze dağ kekiği çayımızı yudumlamaya davet ediyoruz. Hatta yolunuzun düşmesini beklemeyin, atlayın uçağa, arabaya, gemiye, motosiklete, bisiklete, artık ne bulursanız. Kendinize bol Ege ve Akdeniz kokulu bir de rota çizin, atın birkaç parça olmazsa olmaz eşyanızı çantanıza ve düşün yollara. İş güç mü ne olacak? Merak etmeyin, öyle bir iki hafta ortadan kaybolmanızla hiçbir iş batmaz. Daha uzun süreliğine ortadan kaybolmak istiyorsanız da orası size kalmış. Aklınıza gelebilecek tüm dillerde kaliteli ve uzman tercümenin yanında gezi, konaklama, rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimizle de emrinizdeyiz efendim. Bekleriz.